alanya Çiçekçiler özel alan
Teslimat Şartları

Normal Günlerde Teslimat

Alanya Çiçek Siparişiniz Merkez için 1 Saat içinde Uzak Mesafeler için ise 3 Saat İçerisinde Teslim Edilmektedir.

Alanya Bina Numaraları Eski ve Yeni Olmak Üzere Değişiklik Olduğundan Dolayı Adres Bulunamaz ise Adres Tarifi için Alıcı Aranabilir Bu İşlem Size Sormadan Yapılabilir.

Çiçek Siparişlerinizi Genellikle Görselin Aynısını Hazırlıyoruz Bazı Zamanlarda Ürün Stokta Yok İse Alt Malzeme ve Çiçeklerde Değişiklik Olabilmektedir Bu İşlem Yapılırken Eş Değer Ürün veya Aynı Fiyata Üst Degerde Ürün Kullanımı Yapılmaktadır.

Çiçek Teslimat Yerinde Alıcı Adreste yok ise İş Arkadaşı Bina Görevlisi Aile Bireylerinden Başka Birine Teslimat Yapılır.

Çiçek Siparişiniz Alıcı Tarafından Bizden Kaynaklanmayan Bir Durum Nedeni ile Kabul Edilmez ise Kesinlikle Ücret İadesi Yoktur Gelip İş Yerimizden Teslim Almanız veya Ek Ücret Ödeyerek Başka Bir Adrese Göndermeniz Gerekmektedir.

Alıcıyı Rahatsız Etmek veya İsimsiz Olarak Çiçek Siparişi Almak İstemiyoruz Şayet İsimsiz Olarak veya Karşı Tarafı Rahatsız Etmek Kaydı ile Gönderilmiş Siparişlerde Tüm Sorumluluk Gönderene Aittir Her şeyin Para Kazanmak Olmadığını Düşündüğümüzden Bu Gibi Durumlarda Lütfen Firmamızı Tercih Etmeyiniz.

Çiçek Siparişlerimizin Teslimatında SMS İle Email veya Telefonla Aranarak Tarafınıza Bilgi Verilmektedir SMS i Başka Birisi Okuma Durumu veya Telefonu Başka Bir Kişinin Cevaplaması İhtimaline Karşı Dikkatli Olunuz.

Ödemesi Tarafımıza Ulaşamayan Siparişler için Hiç Bir işlem Yapılmaz Çiçek Siparişinizin Hazırlanması için Ödemenin Tafarımıza Ulaşmış Olması Gerekmektedir.

ÖZEL GÜNLERDE TESLİMAT

Sevgililer Günü, Anneler Günü vb Günlerde Siparişlerde Aksaklık Yaşanmaması için Verilen Son Sipariş Hazırlanana Kadar Gerekirse Gece Boyu Açığız Siparişinizin Bu Gibi Günlerde Tam Saatinde Ulaşmasını İstiyorsanız Mutlaka Siparişinizi 1 Gün Önceden Vermeniz Gerekmektedir.

Özel Günlerde Kesinlikle Saat Garantimiz Yoktur Sizde Taktir Edersinizki Her Sipariş Değerlidir Emek ve Zaman Gerektirir, Özel Günlerde Son Güne Kalan Siparişler En Geç Akşam 21 e Kadar Alıcısına Ulaştırılır Sipariş Sayfasındaki Teslim Saatini Lütfen Bu Gibi Günlerde Dikkate Almayınız.


Alanya Çiçek Armağan Çiçekçilik Olarak 1999 Yılından Günümüze Alanya’daki Sevdiklerinize Çiçek Gönderimlerinizde Yıllardır Değişmeyen Kalitenin Adresi.
Alanya Çiçekçi Denildiğinde ilk Akla Gelen Firmalardan Olan Armağan Çiçekçilik Gönderdiğiniz Çiçeğin Sizi Temsil Ettiği Düşüncesiyle Kaliteden Ödün Vermeden Hizmet Vermektedir.
Türkiye’nin ve Dünyanın Her Yerinden Alanya Çiçek Siparişinizde Son Teknoloji ve Güvenli Ödeme Sistemi Kullanılmaktadır.
Alanya Çiçek Siparişinizin Teslimatı Sonrası SMS mail ile Teslimat Bilgisi Verilmektedir.
Alanya Çiçek Gönderimlerinizde Hiç Bir Aracı Firma Olmadan Firmamızdan Hizmet Alabilirsiniz.Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Alanya Çiçek

Alanya Çiçekçi

Alanya Çiçekçiler

Alanya Çiçekçilik

Flowers to Alanya
Florist in Alanya
Flower delivery Alanya
Send Flowers Alanya
Alanya Cicek
Alanya Cicekci
Alanya Cicekciler