alanya Çiçekçi özel alan
Teslimat Şartları

Normal Günlerde Teslimat

Alanya Çiçek Siparişiniz Merkez için 1 Saat içinde Uzak Mesafeler için ise 3 Saat İçerisinde Teslim Edilmektedir.

Alanya Bina Numaraları Eski ve Yeni Olmak Üzere Değişiklik Olduğundan Dolayı Adres Bulunamaz ise Adres Tarifi için Alıcı Aranabilir Bu İşlem Size Sormadan Yapılabilir.kampanyalı ve indirimli ürünler sadece Alanya içi Teslim Edilmektedir.

Çiçek Siparişlerinizi Genellikle Görselin Aynısını Hazırlıyoruz Bazı Zamanlarda Ürün Stokta Yok İse Alt Malzeme ve Çiçeklerde Değişiklik Olabilmektedir Bu İşlem Yapılırken Eş Değer Ürün veya Aynı Fiyata Üst Degerde Ürün Kullanımı Yapılmaktadır.

Çiçek Teslimat Yerinde Alıcı Adreste yok ise İş Arkadaşı Bina Görevlisi Aile Bireylerinden Başka Birine Teslimat Yapılır.

Çiçek Siparişiniz Alıcı Tarafından Bizden Kaynaklanmayan Bir Durum Nedeni ile Kabul Edilmez ise Kesinlikle Ücret İadesi Yoktur Gelip İş Yerimizden Teslim Almanız veya Ek Ücret Ödeyerek Başka Bir Adrese Göndermeniz Gerekmektedir.

Alıcıyı Rahatsız Etmek veya İsimsiz Olarak Çiçek Siparişi Almak İstemiyoruz Şayet İsimsiz Olarak veya Karşı Tarafı Rahatsız Etmek Kaydı ile Gönderilmiş Siparişlerde Tüm Sorumluluk Gönderene Aittir Her şeyin Para Kazanmak Olmadığını Düşündüğümüzden Bu Gibi Durumlarda Lütfen Firmamızı Tercih Etmeyiniz.

Çiçek Siparişlerimizin Teslimatında SMS İle Email veya Telefonla Aranarak Tarafınıza Bilgi Verilmektedir SMS i Başka Birisi Okuma Durumu veya Telefonu Başka Bir Kişinin Cevaplaması İhtimaline Karşı Dikkatli Olunuz.

Ödemesi Tarafımıza Ulaşamayan Siparişler için Hiç Bir işlem Yapılmaz Çiçek Siparişinizin Hazırlanması için Ödemenin Tafarımıza Ulaşmış Olması Gerekmektedir.

ÖZEL GÜNLERDE TESLİMAT

Sevgililer Günü, Anneler Günü vb Günlerde Siparişlerde Aksaklık Yaşanmaması için Verilen Son Sipariş Hazırlanana Kadar Gerekirse Gece Boyu Açığız Siparişinizin Bu Gibi Günlerde Tam Saatinde Ulaşmasını İstiyorsanız Mutlaka Siparişinizi 1 Gün Önceden Vermeniz Gerekmektedir.

Özel Günlerde Kesinlikle Saat Garantimiz Yoktur Sizde Taktir Edersinizki Her Sipariş Değerlidir Emek ve Zaman Gerektirir, Özel Günlerde Son Güne Kalan Siparişler En Geç Akşam 21 e Kadar Alıcısına Ulaştırılır Sipariş Sayfasındaki Teslim Saatini Lütfen Bu Gibi Günlerde Dikkate Almayınız.


Alanya Çiçek Denildiğinde İlk Akla Gelen Firmalardan Olan Alanya Armağan Çiçekçilik 1999 Yılından Günümüze Antalya Alanya İlçesinde Çiçekçilik Faaliyetini Sürdürmektedir. Alanyadaki Sevdiklerinize Göndereceğiniz Çiçek Siparişinizde Hiç Bir Aracıya Gerek Duymadan Firmamız Aracılığıyla Çiçek Gönderimi Yapabilirsiniz Firmamızda Taze Kesme Çiçekler, Saksı Çiçekleri, Yapay Çiçekler, Bebek Doğum Çiçekleri, Yapay Ağaçlar ve Kaliteli Hollanda Orkideleri Sürekli Olarak Vardır. 21 Yıldır Kaliteli Hizmetten Taviz Vermeyen Firmamız Alanya Çiçekçi Armağan Çiçekçilik Hiç Bir Aracı Kuruma Hizmet Vermemektedir Aracı Kurumlar ile Verdiğiniz Sipariş Ödemesinin Yaklaşık Yarısı Kesintiye Uğramaktadır Alanyadaki Yerel Çiçekçilerden Vereceğiniz Siparişlerde Bu Durum Söz Konusu Değildir ve Paranızın Tamamı Kadar ve Kaliteli Hizmet Alırsınız Aradığınızda Karşınızda Muhattap Bulursunuz Tavsiyemiz Alanya Çiçek Siparişi Vermeden Şikayet Web Sayfalarından Sipariş Vereceğiniz Firmayı Araştırmanızdır.Alanya Armağan Çiçekçilik Olarak Yıllardır Teslim Ettiğimiz Çiçeğin Müşterimizi Temsil Ettiği Düşüncesiyle Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaktayız Son Yıllarda Ucuz Satan Web Sayfalarından Çok Sayıda Mağdur Müşteri Olduğunu Bilmekteyiz Şunu Özellikle Belirtmek İsterizki Dünyada Hiç Kimse Daha Kötü Yapmadan Daha Ucuza Satamaz! Ucuz Fiyatlara Aldanmak Baştan Bazı Hileleri Kabul Etmek Demektir Sevdiklerinizi Çiçekler ile Mutlu Etmek İsterken Hayal Kırıklığı Yaşamak İstemiyorsanız Çiçek Göndereceğiniz Şehirdeki Yerel Çiçekçileri Seçmenizi Tavsiye Ederiz. Armağan Çiçekçilik Olarak Alanya Çiçek Siparişinizi Bekler Memnun Kalmadığınız Her Ürünün Yenisinin Yapılarak Tekrar Teslim Edileceğini Bilmenizi İsteriz Çiçekçilikte Bir Alanya Markası Sevgi ve Saygılarımızla.Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Alanya Çiçek

Alanya Cicek

Alanya Çiçekçi

Alanya Cicekci

Alanya Çiçekçilik
Alanya Çiçekçiler
Alanya Çiçek Siparişi
Flower delivery Alanya
Florist in Alanya
Alanya Çiçek Gönder
Alanya Çiçekçilik