avsallar Çiçek özel alan
Teslimat Şartları

Normal Günlerde Teslimat

Alanya Çiçek Siparişiniz Merkez için 1 Saat içinde Uzak Mesafeler için ise 3 Saat İçerisinde Teslim Edilmektedir.

Alanya Bina Numaraları Eski ve Yeni Olmak Üzere Değişiklik Olduğundan Dolayı Adres Bulunamaz ise Adres Tarifi için Alıcı Aranabilir Bu İşlem Size Sormadan Yapılabilir.kampanyalı ve indirimli ürünler sadece Alanya içi Teslim Edilmektedir.

Çiçek Siparişlerinizi Genellikle Görselin Aynısını Hazırlıyoruz Bazı Zamanlarda Ürün Stokta Yok İse Alt Malzeme ve Çiçeklerde Değişiklik Olabilmektedir Bu İşlem Yapılırken Eş Değer Ürün veya Aynı Fiyata Üst Degerde Ürün Kullanımı Yapılmaktadır.

Çiçek Teslimat Yerinde Alıcı Adreste yok ise İş Arkadaşı Bina Görevlisi Aile Bireylerinden Başka Birine Teslimat Yapılır.

Çiçek Siparişiniz Alıcı Tarafından Bizden Kaynaklanmayan Bir Durum Nedeni ile Kabul Edilmez ise Kesinlikle Ücret İadesi Yoktur Gelip İş Yerimizden Teslim Almanız veya Ek Ücret Ödeyerek Başka Bir Adrese Göndermeniz Gerekmektedir.

Alıcıyı Rahatsız Etmek veya İsimsiz Olarak Çiçek Siparişi Almak İstemiyoruz Şayet İsimsiz Olarak veya Karşı Tarafı Rahatsız Etmek Kaydı ile Gönderilmiş Siparişlerde Tüm Sorumluluk Gönderene Aittir Her şeyin Para Kazanmak Olmadığını Düşündüğümüzden Bu Gibi Durumlarda Lütfen Firmamızı Tercih Etmeyiniz.

Çiçek Siparişlerimizin Teslimatında SMS İle Email veya Telefonla Aranarak Tarafınıza Bilgi Verilmektedir SMS i Başka Birisi Okuma Durumu veya Telefonu Başka Bir Kişinin Cevaplaması İhtimaline Karşı Dikkatli Olunuz.

Ödemesi Tarafımıza Ulaşamayan Siparişler için Hiç Bir işlem Yapılmaz Çiçek Siparişinizin Hazırlanması için Ödemenin Tafarımıza Ulaşmış Olması Gerekmektedir.

ÖZEL GÜNLERDE TESLİMAT

Sevgililer Günü, Anneler Günü vb Günlerde Siparişlerde Aksaklık Yaşanmaması için Verilen Son Sipariş Hazırlanana Kadar Gerekirse Gece Boyu Açığız Siparişinizin Bu Gibi Günlerde Tam Saatinde Ulaşmasını İstiyorsanız Mutlaka Siparişinizi 1 Gün Önceden Vermeniz Gerekmektedir.

Özel Günlerde Kesinlikle Saat Garantimiz Yoktur Sizde Taktir Edersinizki Her Sipariş Değerlidir Emek ve Zaman Gerektirir, Özel Günlerde Son Güne Kalan Siparişler En Geç Akşam 21 e Kadar Alıcısına Ulaştırılır Sipariş Sayfasındaki Teslim Saatini Lütfen Bu Gibi Günlerde Dikkate Almayınız.


Alanya Armağan Çiçek Firmamız 1999 Yılında Alanya Saray Mahallesinde Kurulmuş Olup Aynı Tarihten Günümüze Alanya Çiçek İhtiyacınızda Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir. Alanya Çiçek İhtiyacınızda Çiçek Siparişiniz Aynı Günde Teslim Edilmektedir Firmamız Haftanın 7 Günü Hizmet Vermektedir. Alanya Çiçek Siparişinizde Alanya Çiçek Armağan Çiçekçilik Olarak Yılların verdiği Tecrübe ile Sizlere Hizmet Vermektedir.Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Alanya Çiçek

Mahmutlar Çiçek

Avsallar Çiçek

Okurcalar Çiçek

Alanya Çiçekçi
Alanya Uçan Balon
Alanya Doğum Günü Çiçeği
Alanya Düğüne Çiçek
Alanya Açılışa Çiçek