avsallar Çiçek özel alan
Orkide Bakımı

Phalaenopsis, ya da üretim ve bu yıl, en yaygın durum boyunca orkide çiçekli bitki kolaylığı nedeniyle Güve Orkide. Phals kolayca evde yetişen ve çiçekleri çok uzun süre kalıyor. Yılın narin çiçekler, büyük çiçek ile çiçek olgun bir phal çok olacaktır. Saf beyaz olağandışı benekli harlequins, phalaenopsis, lütfen emin olabilirsiniz. Diğer birçok orkide aksine, çiçekler Phalaenopsis, genellikle yapmak için çok zaman, ama her zaman bildirilebilir.

Phalaenopsis kültür, ışık ve pencere tutarlı nem gerektirir. Çok iyi ve phal çiçek parlak bir pencerede Saksı Bitkileri olarak büyümek ve orta. Her yıl bir phalaenopsis bir veya iki yeni yapraklar büyüyecek. Büyüme aşaması tamamlandı, genellikle sonbaharda bir kez çiçek başak sapından üstten ikinci veya üçüncü yaprak altında ortaya çıkacaktır. Bazen birkaç gece gerçekleştirmek için, düşük sıcaklıklarda deneyimi yetiştirilmiş bir phalaenopsis yardım etmeliyiz (60) çiçek spike kurmak için sürekli aşık olan sıcak bir ev. Phalaenopsis ilkbahar geç kış aylarında çiçek.

Geç Haziran ve Temmuz sonunda Phalaenopsis çiçek toplama, biraz çiçek, biraz daha kaybediyorlar. Raporun dışına gittiğinde Phalaenopsis Orkide çiçek için ideal zaman bir istisna değildir. Yeni Orkide çiçek bir kez hazırlık çiçeklenme için yeni kökler ve yapraklar büyüyen üzerinde durulacak bitmiş sivri.

İyi sulama uygulamaları yeni bir Orkide sahibi yüklemeden önce, biraz zor olabilir. Her büyüyen çevre benzersizdir, Florida'da bir güneş sundurma, New York'ta bir pencere daha farklı sulama gerektirir. Genellikle her zaman nemli ama ıslak kalıp phalaenopsis gibi sırılsıklam değil iyi drenaj ile bir kap içinde tutulmalıdır. Başlangıç Seti phalaenopsis mutlu, sağlıklı orkide ve büyüyen orkide temelini oluşturur.

Burada phalaenopsis orkide için temel bakım gereksinimleri.

Parlak bir pencere ya da benzer bir yer orta derecede büyümek.
Sulama için kurumaya başladığında, genellikle her 7 ila 10 gün.
Orkide için yapılmış bir gübre ile gübreleme.
Bu saksı değişimi ile bittiğinde çiçek Orkide karışımı taze.
Bazal keiki phalaenopsis orkide
Phalaenopsis 
çiçek kaybetti

Bahar döner yaz gibi, (genellikle ani) phalaenopsis çiçek bırakarak hiç korkma. Çiçekler düşüş ve büyüyen sezon başında bekliyoruz bu Phalaenopsis yılın zamanı. Bahar ya da soğuk kışın erken sonbahar, bloom, ve onları bekliyoruz anladıklarında tekrar spike.

Phalaenopsis çiçek tam bloom, yılın büyük bir bölümünü sonra fırsat kalır ele geçirmek onlara bildirmek için. Phalaenopsis genç olanlar, özellikle, genellikle gelişmek saksı değişimi. taze taze Orkide karışımı büyüme için gereklidir. Saksı değiştirme işlemi göstermek için, phalaenopsis saksı değiştirme gibi değiştirme video saksı. adım adım sunuyoruz.

Güçlü bir kök sistemi büyüyen güçlü bir Orkide büyüyen gerektirir Rebloom olacaktır. Bir Orkidenin yaprakları güzel görünebilir ama eğer sağlam bir kök sistemi geliştirmek ve kolayca reboom. Bunun yerine bir ormanda bir ağaca asılı (hava bitki Phalaenopsis epiphytes bir kap içinde daha fazla olurdu. Saksı orkide kökleri nefes edebilmek için önemlidir. Bu son derece önemli, Orkide en kaliteli bir karışım bir seçim yapar. Donanım mağazalarında satılan jenerik Orkide karışımları kanmayın. Orkide karışımları gelince, kalitesi ve tazeliği çok önemlidir. Bir kez daha bu taze, en kaliteli malzemelerle güzel, gitmek yine istemezsiniz kendiniz için bir karışım yapar görürsünüz göre mağaza marka farkı karıştırıyor.

Sphagnum Yosun Phalaenopsis saksı çok satılan değil, ve genellikle Yosun sıkıca kökleri etrafında nem tutma, böyle bir satış için bitkiler hareket et doludur. Evlerimizde bir süre için, ancak, genellikle sıkışık Moss çok fazla nem tutar. Orkide raporda satılan bir karışım içine büyük kutu mağazalar yanında kuruma olan orkide eğilimi görmek. Ne yazık ki, bu karışımlar genellikle köknar kabuğu ve yosundan bir kez yapılır. Sevmediğim taşınmak sphagnum için kullandıklarını zaman çam kabuğu karışımı Phalaenopsis, ancak, ek bir stres sonucu. Sorun Yosun saksı Orkide, Yosun yeni Orkide yetiştirme koşulları nasıl sıkışık. Moss ve dünyanın en büyük üreticilerinden çok tercih medya saksı Orkide hobi için mükemmel bir seçimdir. Orchiata moss phalaenopsis altın İmparatorluk Monterrey karışımı bizim ultra kabarık üstün bir sınıf yapılmış karışık kabuğu Orkide. Bunların hiçbiri için mükemmel bir seçimdir, çünkü imparatorluk phalaenopsis orkide phalaenopsis Orkide karışımı fır Monterrey koyu kabuk ne olursa olsun bildirebilir içerir


Alanya Armağan Çiçek Firmamız 1999 Yılında Alanya Saray Mahallesinde Kurulmuş Olup Aynı Tarihten Günümüze Alanya Çiçek İhtiyacınızda Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir. Alanya Çiçek İhtiyacınızda Çiçek Siparişiniz Aynı Günde Teslim Edilmektedir Firmamız Haftanın 7 Günü Hizmet Vermektedir. Alanya Çiçek Siparişinizde Alanya Çiçek Armağan Çiçekçilik Olarak Yılların verdiği Tecrübe ile Sizlere Hizmet Vermektedir.Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Alanya Çiçek

Mahmutlar Çiçek

Avsallar Çiçek

Okurcalar Çiçek

Alanya Çiçekçi
Alanya Uçan Balon
Alanya Doğum Günü Çiçeği
Alanya Düğüne Çiçek
Alanya Açılışa Çiçek